петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 71
home Живот и стил

ВИДЕО: Толку го зголемила задникот што сега не може ни да седне

ВИДЕО: Толку го зголемила задникот што сега не може ни да седне

Стар Делгуидис (28) од Бирмингем минатиот декември направила операција за зголемување на задникот поради која заминала дури во Турција.

Единствено таму нашла хирург кој бил подготвен за 15.000 фунти, двојно да и го зголеми задникот.

Стар од својата 18 година редовно ги посетува естетските хирурзи и досега на 200 операции потрошила 230.000 фунти. Со сите била задоволна освен со последната, бидејќи како што изјавува не била свесна колкав ќе и биде задникот после операцијата.

Проблемот е што се потребни две години вградените импланти да се прилагодат, а дотогаш постои опасност тие да се распрснат.

-Цело време сум под стрес, одам и на психолог, изјавува Стар на која и е идол бујната риалити ѕвезда Ким Кардашијан.

Проблемите настануваат кога сака да седне, што го прави многу ретко, а изјавува дека задникот во бикини и изгледа “ненормално“.