понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Живот и стил

ВИДЕО: Решија да искршат велигденско јајце старо 9 години, но веднаш зажалија

ВИДЕО: Решија да искршат велигденско јајце старо 9 години, но веднаш зажалија

Млад брачен пар од САД , најдоа велигденско јајце, старо околу 9 години, па решија да го скршат да видат како изгледа внатре, но штом го направија тоа се покајаа.

Снимката објавена на Јутјуб, а она што го видоа во јајцето, ги згрози, јајцето беше целосно зелено и мувлосано, а и ужасно мирисало.

Погледнете ја нивната реакција.

Коронавирус