среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Живот и стил

Видео кое денеска се рашири со брзина на светлината: Мајка ја клоца 3- годишната ќерка, причината е оваа

Видео кое денеска се рашири со брзина на светлината: Мајка ја клоца 3- годишната ќерка, причината е оваа

На социјалните мрежи денеска со брзина на светлината се рашири видеото на кое се гледа како мајка од Кина си го клоца детето.

Наводно, мајката била многу лута, бидејќи 3-годишното девојче не позирало добро пред фотографот. Според информациите, малото девојче „работи“ како модел, а клоцата на мајката стана предмет на осуда низ целиот свет.

Мајката на социјалните медиуми се извини за постапката, а не е познато дали реагирале и социјалните служби.

Коронавирус