недела, 22. мај 2022. Вести денес: 81
home Живот и стил

ВИДЕО: Девојка клекна и го запроси момчето, а тој и го скрши срцето

ВИДЕО: Девојка клекна и го запроси момчето, а тој и го скрши срцето

Девојка среде трговски центар го побарала за маж своето момче. Но, она што ги запрепасти сите е дека неговиот одговор беше: НЕ!

Таа клекнала пред него во полниот трговски во градот Лагос во Нигерија и му го поставила прашањето дали ќе се ожени за неа. Се уште е непозната причината поради која тој ја одби.

Целиот настан бил снимен од случајни минувачи. Погледнете.

Коронавирус