сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 15
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

ВИДЕО: 30-минутен тренинг во самоизолација за затегнати нозе и задник

ВИДЕО: 30-минутен тренинг во самоизолација за затегнати нозе и задник

За овие вежби нема да ви биде потребна дополнителна опрема или скапи справи за вежбање.

Фитнес инструкторката Памела Рајф подготви програма за почетници со која со секојдневно вежбање од 30 минути ќе ги затегнете и зацврстите нозете и задникот.

Коронавирус