сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 76
home Живот и стил

ВИДЕО: 11 трикови за диплење и организација на облеката

ВИДЕО: 11 трикови за диплење и организација на облеката

Сакате да си ги средите плакарите и фиоките, а не знаете како да ја организирате облеката?

Во следново видео ќе научите неколку трикови за диплење и организирање на облеката во домот, или за во куфер за следното патување.

Коронавирус