сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 13
home Живот и стил

Тело-ремек дело: Згодната Србинка заведува во најсекси костим за капење кој го имате видено (ФОТО)

Софија со години живее на релација Србија-Америка, а преку океанот најчесто ја носат работните обврски како снимањето на модни кампањи.
Тело-ремек дело: Згодната Србинка заведува во најсекси костим за капење кој го имате видено (ФОТО)

Српската манекенка Софија Милошевиќ пред неколку дена уживаше на плажата во Мајами. Ја славеше љубовта со момчето Адем.

Ниту таму не најде мир од папараците. Но со оглед на тоа како изгледа, одлично е што некој ги направил овие фотографии, коментираат порталите.

Софија со години живее на релација Србија-Америка, а преку океанот најчесто ја носат работните обврски како снимањето на модни кампањи.

Костимот за капење кој го носи таа, стои убаво само на совршено тело. Таа со право го облече.

Во црвена боја, со доста разголени делови, овој костим одлично прилега на нејзината градба.

 

Коронавирус