понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Живот и стил

Таткото сакаше да ги пресоблече своите 4 бебиња: Симпатичен хаос кој ќе ви го разубави денот (ВИДЕО)

Таткото сакаше да ги пресоблече своите 4 бебиња: Симпатичен хаос кој ќе ви го разубави денот (ВИДЕО)

Овој татко има 4 мали деца. Три од нив се бебиња, а едно е малку поголемо.

Неговата цел звучеше едноставно- да ги пресоблече своите дечиња. И тука настана симпатичен хаос.

Нивното однесување стана хит на интернет, а за таткото сите пишуваат само пофални зборови.

Погледнете зошто:

Коронавирус