вторник, 3. август 2021. Вести денес: 174
home Живот и стил

Сварете ги овие две состојки: Ќе бидете шокирани од брзината на топење на вишокот килограми

Сварете ги овие две состојки: Ќе бидете шокирани од брзината на топење на вишокот килограми

Само две состојки се доволни за да направите пијалак, кој ќе стане ваш идеален сојузник во симнувањето на вишокот килограми.

Имено, ви треба цимет во прав и две супени лажици мед, кои треба да се варат во 250 милилитри вода и да се ладат.

Пијте го секој ден, а за една недела можно да стопите пет килограми.

Коронавирус