недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Живот и стил

Србинка се јави од плажа во Пилиона во Грција, еве каква е ситуацијата

Србинка се јави од плажа во Пилиона во Грција, еве каква е ситуацијата

Каква е ситуацијата на плажите во Грција покажуваат фотографиите на посетителка од Србија. Ивана Ѓуревиќ со години работи во Грција и пренесе од лице место каква е ситуацијата.

Таа вели дека на плажите се почитува физичка дистанца меѓу лежалките, келнерите носат маски, но зголемени се цените на храна и пијалоци, како и на лежалките.

Коронавирус