сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Според Инстаграм, ова се трите најпопуларни машки фризури за 2019

Според Инстаграм, ова се трите најпопуларни машки фризури за 2019

Многу мажи сакаат кратка коса за едноставност, и лесно одржување. Иако се лесни за одржување, овие фризури бараат почеста посета на фризер отколку кога се одлучуваат за подолга фризура.

Свесни сме за фактот дека голем број мажи избираат фризура според нивните лични преференции, и дека тоа им одговара, но не е лошо да се погледне кои се трендовите кога станува збор за машки фризури за 2019 година.

Ако ја барате најпопуларната машка фризура за 2019 година, тогаш сигурни сме дека ќе најдете нешто за себе во нашата галерија.

 

View this post on Instagram

 

It’s not which road you take, but how you take it. #YourTimeIsNow #HugoMan #HUGOreversed

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

 

View this post on Instagram

 

📝📝📝📝

A post shared by @ domthebarberian on

 

View this post on Instagram

 

🥊🥊🥊🥊

A post shared by @ domthebarberian on

извор: friday.mk

Коронавирус