петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Живот и стил

Славниот кошаркар призна: Мојот 12-годишен син во иднина реши да биде жена…

Славниот кошаркар призна: Мојот 12-годишен син во иднина реши да биде жена…

Легендата во НБА, Двејн Вејд откри дека неговиот 12-годишен син Зион се одлучил да живее во иднина како жена.

Вејд рече дека 12-годишниот Зион побарал од него и неговата сопруга Габриел да го нарекуваат Заја во иднина.

-Зион дојде дома и рече:„ Сакам да разговарам со вас. Подготвен сум да излезам и да живеам како што сакам. Сакам да ме наречеш Заја“, откри Вејд во шоуто на Елен.

Потоа, тој истакна дека тој и Габриел го прифатиле тоа.

-Ние сериозно ја сфаќаме улогата и одговорностите на родителите. Нашата работа е да го слушаме нашето дете и да му помогнеме најдобро. Ова не ја менува ниту оваа ситуација, додаде Вејд.

Парламентарни избори 2020