четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 175
home Живот и стил

Скопјанката која го живее сонот во Дубаи: Од глава до пети во скапи и брендирани парчиња облека (ФОТО)

Скопјанката која го живее сонот во Дубаи: Од глава до пети во скапи и брендирани парчиња облека (ФОТО)

Дефинитивно скопјанката Драгана Спасовска го живее својот сон во Дубаи. Оваа атрактивна девојка веќе неколку години живее во една од најбогатите земји во светот и по се изгледа навистина ужива во нејзините убавини, пишува порталот Убавина и здравје.

Секогаш скоцкана од глава до пети во модни парчиња на познатите дизајнери, Драгана предизвикува воздишки не само кај мажите, туку и кај девојките.

Погледнете неколку фотографии од нејзиниот профил на Инстаграм:

with the singer :teach me who to danceeee

A post shared by Dragana Spasovska (@spasovskadragana) on

with singer @willywilliamofficiel

A post shared by Dragana Spasovska (@spasovskadragana) on

@versace_official

A post shared by Dragana Spasovska (@spasovskadragana) on

Коронавирус