понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 35
home Живот и стил

Се договориле да имаат секс маратон, во 7 „рунда“ тој починал

Се договориле да имаат секс маратон, во 7 „рунда“ тој починал

Маж во средни години и неговата партнерка се натпреварувале кој прв ќе се откаже од „секс-маратонот“ закажан во хотелска соба, а во седмата „рунда“, тој починал.

Двајцата љубовници се обложиле во 140 долари, девојката избрала хотел и играта почнала. Мажот, кој инаку е Нигериец, издржал шестпати, но седмиот бил кобен за него.

Девојката веднаш го повикала хотелскиот персонал и сведочи дека тој одеднаш само се срушил врз неа.

Телото на човекот е предадено на испитување, и истрагата е во тек.

МИА