понеделник, 9. мај 2022. Вести денес: 149
home Живот и стил

Сакал тројка со секси девојка и нејзината братучетка: Кога влегол во нивниот стан, се онесвестил од шок (ФОТО)

Сакал тројка со секси девојка и нејзината братучетка: Кога влегол во нивниот стан, се онесвестил од шок (ФОТО)

Кајл Барбер е професионален коцкар од Њукасл, а жените најчесто ги наоѓа преку апликација која им помагана странци да најдат девојки за секс. Меѓутоа, овојпат сакал да го реализира неговиот долгогодишен сон и да има секс со две жени, па доживеал непријатно изненадување.

На таа апликација за запознавање неодамна му се јавила девојка која директно го поканила да дојде кај неа и да ужива во секс со неа и нејзината братучетка.

– Ми рече да викнам другар, тој да ја дружи нејзината другарка додека јас сум со неа. Меѓутоа, во моментот кога се јави бев во кафуле и не можев никого да викнам да дојде со мене. Рече дека е во ред и дека може да имаме секс во тројка, – изјавил Кајл (26), и додал дека навистина се израдувал од понудата.

Несреќното момче им рекло на девојките да сипат пијалак додека тој е во тоалет, но таму го чекало одвратно изненадување.

– Тоалетот буквално беше опфатен со измет. Го*на насекаде размачкани. Смрдеше ужасно. Му се јавив на брат ми и му реков одма да дојде по мене, – вели тој.

Останал со нив уште некоја минута додека не стигнал брат му и им рекол дека ќе излезе да му се јави и ќе се врати. Побегнал се разбира, но сепак успеал се да фотографира.

Коронавирус