сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Живот и стил

Родителите сакаа да се пошегуваат со овој подарок, но реакцијата на нивната ќерка е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Родителите сакаа да се пошегуваат со овој подарок, но реакцијата на нивната ќерка е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Родители сакале да се пошегуваат со својата ќеркичка  па и го подариле „најлошиот Божиќен подарок досега“.

Но,  тие беа изненадени од нејзината воодушевена реакција, која потоа стана хит на социјалните мрежи.

Американскиот влогер на Јутјуб каналот Lgndfrvr и ’даде на ќеркичката Арија завиткана банана, а нејзината реакција беше бесценета.

„Банана, банана“, извикува воодушевено девојчето.

Коронавирус