понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 60
home Живот и стил

Ред солзи, ред насмевки: Овој гест ќе ви покаже што значи вистинската љубов и ќе ви ги разбуди емоциите! (ВИДЕО)

Ред солзи, ред насмевки: Овој гест ќе ви покаже што значи вистинската љубов и ќе ви ги разбуди емоциите! (ВИДЕО)

Сте се запрашале што значи вистинската љубов? Одговорот ќе го најдете во ова видео.

Ева е девојка која страда од алопеција. Таа била принудена да побара од своето момче да ѝ ја избричи главата. Но, не го очекувала овој гест.

Додека таа плачеше дека остануваше без коса, не очекуваше дека и нејзиниот сакан ќе си ја избричи својата коса.

Емоции на тон. Гледајте и учете како изгледа љубовта:

Коронавирус