сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 86
home Живот и стил

Пролетна Јога за емотивно и физичко прочистување и детоксикација во Fit One

Пролетна Јога за емотивно и физичко прочистување и детоксикација во Fit One

Бидете дел од бесплатниот настан, ослободете се од наталожените емоции и напнатост во текот на зимата и дочекајте ја пролетта подготвени.

Совршената комбинација на Јин, Хата, Енергетска јога и Јога Нидра ќе ви овозможи поголема свесност, стабилност, препородување и будење на животната енергија.

Локација: Fit One Центар
Време: 17:00 – 20:00ч
Дата: 24.02.2019 (недела)

Местата се ограничени.

Обезбедете го своето место со пријавување на 070228823 (www.fitone.com.mk).

Локални избори 2021