петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 51
home Живот и стил

Погледнете што направи Едина Муса за време на тренинг (ФОТО)

Погледнете што направи Едина Муса за време на тренинг (ФОТО)

Минатата вечер во 20 часот нашата екипа успеа да ја „улови“ познатата кошаркарка во досега невидено издание.

Имено, таа за време на тренинг со својот клуб беше „фатена“ како ги ажурира податоците и ја проверува состојбата на својата пензиска сметка на својот телефон.

Отвори penzija.mk и дознај како ги инвестира средствата твојот пензиски фонд за да ти овозможи сигурна и стабилна иднина.

Истото можеш да го направиш и ти доколку кликнеш ТУКА!

Коронавирус