недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 56
home Живот и стил

Пет топ трендови за летната сезона: Бикини кои ова лето мора да ги имате

Пет топ трендови за летната сезона: Бикини кои ова лето мора да ги имате

Времето се уште е променливо, но наскоро ќе се отвори сезоната за на плажа, а со тоа и ќе се отвори сезоната за костими за капење.

Ова лето пет модели на костими за капење се во мода, а некои од нив облекоа и познатите дами.

Неон бикини

Анимал принт

Гаќичќи со висок струк

Класичен бел костим

Или така наречените „пресечени“ гаќичќи

Коронавирус