среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Живот и стил

Пар посвои бебе со Даунов синдром- неговата реакција кон својата нова мајка разнежни многумина (ВИДЕО)

Пар посвои бебе со Даунов синдром- неговата реакција кон својата нова мајка разнежни многумина (ВИДЕО)

Еден од најголемите стравови на идните родители е дали детето ќе им се роди со некаков здравствен проблем. Се случува понекогаш тоа да се случи, но се испоставува дека родителската љубов е многу поголема од проблемите и дека пожртвуваноста преовладува.

Едно смеејство посвоило бебе со Даунов синдром, а реакцијата на бебето на својата нова мајка е неверојатна.

Многумина велат дека нешто послатко во животот немаат видено.

Коронавирус