среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Живот и стил

Овој стомачен танц го погледнаа 40 милиони лица: Кога ќе го видите вие, ќе сфатите зошто е најпопуларно (ВИДЕО)

Овој стомачен танц го погледнаа 40 милиони лица: Кога ќе го видите вие, ќе сфатите зошто е најпопуларно (ВИДЕО)

Видеото на кое оваа убава девојка игра стомачен танц, го погледнале над 40.000.000 луѓе.

Штом го изгледате, ќе ви стане јасно зошто е толку популарно.

Сите пофалби стигнаа на сметка на девојката.