сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 30
home Живот и стил

Овие пантолони се хит летово: Блогерките ги рекламираат, но се сомневаме дека дамите ќе ги носат (ФОТО)

Овие пантолони се хит летово: Блогерките ги рекламираат, но се сомневаме дека дамите ќе ги носат (ФОТО)

Верувале или не, овие пантолони, ако може така да се наречат, ќе бидат хит ова лето.

Можеби на плажа се е дозволено да се облече во комбинација со костимот за капење, но ова парче е навистина чудно.

Модните блогерки веќе го носат ова парче облека, а дали ќе им се допадне на дамите, ќе дознаеме на плажите.

Коронавирус