среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Живот и стил

Овие две бебиња ќе ги разбудат во вас сите емоции (ВИДЕО)

Овие две бебиња ќе ги разбудат во вас сите емоции (ВИДЕО)

Кој може во нас да ги разбуди најсилните емоции? Секако, бебињата.

Низ интернет кружат бројни видеа со слатки мали дечиња кои со сигурност можат да ви го направат секој ден прекрасен.

Меѓу сите нив, ова видео се издвојува. На него има две бебиња, а најинтересниот момент ќе го забележите веднаш.

Едно бебенце си ги стави во уста своето стопало, а неговото братче малку се збуни.

Source: “Twin Baby Boys Lie in A Crib and One Chews the Others Foot” by AFVVirals