четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 182
home Живот и стил

ОВА ТРЕБА СЕКОЈА ЖЕНА ДА ГО ЗНАЕ: Еве како струкот да ви изгледа послаб со само еден детаљ! (ФОТО)

ОВА ТРЕБА СЕКОЈА ЖЕНА ДА ГО ЗНАЕ: Еве како струкот да ви изгледа послаб со само еден детаљ! (ФОТО)

Ременот е повторно една од водечките додатоци, а пролетната сезона е незамислива без неа.

Овој моден детал може целосно да ја трансформира женската фигура, па затоа толку брзо го зазеде првото место на модната листа, уште еднаш.

Ако имате неколку вишок килограми на стомакот што сакате да ги скриете, ременот е идеално решение. Облечете малку поширок фустан и облечете ремен и во еден момент ќе добиете изглед на песочен часовник. Истото важи и за кошулите или туниките.

Коронавирус