петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 106
home Живот и стил

Ова момче свири прекрасно, но неговото куче ги собира симпатиите (ВИДЕО)

Ова момче свири прекрасно, но неговото куче ги собира симпатиите (ВИДЕО)

Интересно видео се шири на социјалните мрежи.

На  него се гледа како еден уличен уметник свири на кларинет, а неговото куче внимателно ги „лови“ тоновите и ги забавува минувачите со своето пеење.

Коронавирус