сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 77
home Живот и стил

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

Кога би се правела листа на рекордер во естетски корекции на првото место сигурно би бил 36-годишниот Џастин Џедлик.

Овој човек има направено дури 128 естетски операции поради кои сега велат дека лични на вистинска кукла.

Првата естетска корекција Џастин ја направил кога имал само 17 години.

-Ова беше многу значајно за мене. Не сакав работи кои ги сакаа моите врсници и пријатели. Тие сакаа нови автомобили, стерео уреди и трошеа многу пари на гардероба. Наместо тоа, јас се одлучив за пластични операции, изјавил Џастин.

Коронавирус