среда, 7. декември 2022. Вести денес: 146
home Живот и стил

Ова лето ќе биде ЖЕШКО: Во мода се овие секси бикини, плажите ќе горат (ФОТО)

Ова лето ќе биде ЖЕШКО: Во мода се овие секси бикини, плажите ќе горат (ФОТО)

Уште еден модел бикини, освен оној минитурниот, ова лето ќе биде хит на плажите, а тоа се превртените бикини.

На социјалната мрежа Инстаграм веќе се нижат голем број фотографии од овој модел.

Се работи за модел чии прерамки се врзуваат точно на градите, што октрива многу повеќе, отколку што сокрива, а визуелно ги зголемува градите. Овие бикини сепак носат ризик од несакано излегување на градите од костимот.

 

Pinky mind ??? @valentinafradegrada #valentinafradegrada #upsidedownbikini

A post shared by ♠️UPSIDEDOWN BIKINI OFFICIAL♠️ (@upsidedownbikini_official) on

 

Eyes close ?? @valentinafradegrada #valentimafradegrada #upsidedownbikini

A post shared by ♠️UPSIDEDOWN BIKINI OFFICIAL♠️ (@upsidedownbikini_official) on

Qatar 2022