недела, 29. март 2020. Вести денес: 114
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Ова е љубов: Не се виделе два дена, а погледнете како се поздравија овие дечиња (ВИДЕО)

Ова е љубов: Не се виделе два дена, а погледнете како се поздравија овие дечиња (ВИДЕО)

Двегодишните Максвел и Финеган се неразделни другарчиња.

Погледнете како изгледа нивната средба откако не се виделе само два дена.

-Кога би можеле сите да бидеме вакви, напиша Мајкл, кој го сними овој сладок момент.