петок, 31. март 2023. Вести денес: 42
home Живот и стил

Отишла на викенд кај својот татко, а од она што тој и маќеата го направиле се разлутија сите (ФОТО)

-Вака изгледаше мојата ќерка кога ја однесов кај нејзиниот татко, а другата фотографија е од она што се случило пред да ми ја вратат. Ова се случи само затоа што дозволив да си офарба неколку прамени, пишува Кристин на својот Фејсбук профил.
Отишла на викенд кај својот татко, а од она што тој и маќеата го направиле се разлутија сите (ФОТО)

Кристин Џонсон сакала на својата ќерка да и ја исполни роденденската желба, па дозволиле таа да офарба неколку праменчиња од својата коса.

Но, викендот кога отишла кај нејзиниот татко и маќеата, се случило нешто лошо.

Тие двајца биле толку изреволтирани од посветлите прамени во косата, што ја нападнале девојката.

Потоа зеле ножици во рацете, по што девојката останала без коса.

-Вака изгледаше мојата ќерка кога ја однесов кај нејзиниот татко, а другата фотографија е од она што се случило пред да ми ја вратат. Ова се случи само затоа што дозволив да си офарба неколку прамени, пишува Кристин на својот Фејсбук профил.

Откако фотографиите завршија на социјалните мрежи, голем број на корисници ги осудуваат таткото и маќеата за злоставување на дете.