сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 0
home Живот и стил

Осум години била калуѓерка па станала ѕвезда на сајт за возрасни – во целата приказна вмешан и свештеник

Осум години била калуѓерка па станала ѕвезда на сајт за возрасни – во целата приказна вмешан и свештеник

Хунди Пенеда од Колумбија помина осум години во манастир како калуѓерка, а потоа се реши за драстична промена – стана порно ѕвезда.

Таа рекла дека свештеникот се обидел да ја убеди да се откаже од оваа идеја, но било неуспешно.

На само 10 години отишла во манастир и таму поминала осум години. Се чувствувала среќно и исполнето сè додека не се заубила во нејзиниот наставник.

Набргу потоа, таа сретнала човек кој барал модели за филмови за неговиот портал за возрасни. Таа се појавила на аудиција и се вработила.

Својата нова кариера ја нарекува уметничка и тврди дека нема ништо лошо во тоа. Таа истакнува дека ужива да глуми во филмови за возрасни, но дека сепак редовно оди во црква.

ЕУРО 2020

Македонија