петок, 23. август 2019. Вести денес: 51
home Живот и стил

Оаза на мир и убавина: Секоја жена заслужува третман во Beautela – art of beauty

Оаза на мир и убавина: Секоја жена заслужува третман во Beautela – art of beauty

Beautela – art of beauty е вистинското место кое треба да го посетите кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото, можност да соберете нова сила, во близина на центарот на градот.

Тука ве чека оаза на мир и убавина. На едно место може да уживате во се што Ви е потребно за да изгледате убаво и да се чувствувате добро.

Во ова студио имате можност за бесплатна стручна консутација за анализа и нега на Вашето лице и тело бидејќи располагаат со најсовремена апаративна технологија.

Имаат голем избор на третмани комбинирани со професионална козметика.

-Дозволете Вашата убавина да биде наша грижа!  Нов ултра модерен центар за убавина и нега на Вашето лице и тело. Обликувајте и затегнете го Вашето тело со најновите и револуционерни Liposlim System и Ultra Countour Touch.  Овозможете и на Вашата кожа повторно да дише со најновиот Dermo Oxy. Дозволете си професионален ритуал за убавина и нега на кожата на Вашето лице со професионалните Babor и Jansen козметика. Опуштете се и релаксирајте го Вашето тело и дух со голем број на масажи и исклучително пријатна атмосфера, фризерски услуги, педикир, маникир, стои во понудата на Beautela – art of beauty.

Новиот салон се наоѓа на влезот на општината Кисела Вода, на адреса „Сава Ковачевиќ“ бр.1.