четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 98
home Живот и стил

Нова тура секси навивачки: Ова е доказ, зошто мажите го обожуваат Светското првенство во фудбал (ГАЛЕРИЈА)

Нова тура секси навивачки: Ова е доказ, зошто мажите го обожуваат Светското првенство во фудбал (ГАЛЕРИЈА)

Светското првенство во Русија е во полн ек. Пред стартот на последната трета рунда од групната фаза, светските фоторепортери ги пренесуваат најновите кадри со уловени убави лица на трибините.

Извор: Маркукуле

Qatar 2022