четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 174
home Живот и стил

НЕОДОЛИВО ВИДЕО: Нема поискрена љубов од љубовта на децата

Овие четири бебиња со искрени прегратки си ја изразуваат својата љубов.
НЕОДОЛИВО ВИДЕО: Нема поискрена љубов од љубовта на децата

Сите видеа во кои главна улога имаат бебиња и мали деца се неодоливи.

Но, ова се издвојува меѓу нив.

Овие четири бебиња со искрени прегратки си ја изразуваат својата љубов.

Видеото се рашири на социјалните мрежи, а бројот на коментари е огромен.

„Можеби си честитаат Божиќ“, гласи еден од коментарите.

Коронавирус