понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Живот и стил

Некогаш беше најзгодна пејачка: Денес има вишок килограми, а фановите го обожаваат новиот изглед (ФОТО)

Некогаш беше најзгодна пејачка: Денес има вишок килограми, а фановите го обожаваат новиот изглед (ФОТО)

Ријана постојано качува килограми, а фановите не престануваат да го фалат нејзиниот нов имиџ.

Таа јасно покажа дека со стил умее да се носи со вишокот на килограми.

Фановите велат дека пејачката никогаш претходно не изгледала подобро.

Коронавирус