сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Најголема ноќна мора: Огромен питон влегол во стан и нападнал жена додека таа спиела (ВИДЕО)

Најголема ноќна мора: Огромен питон влегол во стан и нападнал жена додека таа спиела (ВИДЕО)

75-годишна жена била нападната од огромен питон, откако тој влегол во нејзиниот стан додека таа спиела.

Преплашената жена од сонот ја разбудила болка, па некако успеала да ја фати батериската лампа и да ја осветли собата.

„Прво мислев дека имам кошмар, но острата болка во ногата ме натера да се расонам. Кога видов дека нешто мрда по подот веднаш сфатив дека станува збор за питон. Потоа истрчав надвор“, рекла исплашената жена.

Луѓето кои имаат страв од змии,, не треба да го гледаат видеото во продолжение:

Коронавирус