сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 55
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Живот и стил

Најдете време за своите баби и дедовци: Погледнете колку им значат вашите посети (ВИДЕО)

Најдете време за своите баби и дедовци: Погледнете колку им значат вашите посети (ВИДЕО)

Џен Баркли е студентка од Шкотска која ја снимала реакцијата на дедо ѝ Роберт секој пат кога пристигнувала во неговиот дом, а видеото што го креираше од тие снимки стана вирален хит.

Ова видео нека ви биде совет да ги почитувате своите баби и дедовци и да издвоите малку од вашето време за нив.

Секоја ваша посета, за нив е бесценета.