петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 125
home Живот и стил

На нејзината мајка и го честиташе роденденот- а од голите нозе и деколте на мајка и никој не го забележа овој детаљ (ФОТО)

На нејзината мајка и го честиташе роденденот- а од голите нозе и деколте на мајка и никој не го забележа овој детаљ (ФОТО)

Корисниците на Инстаграм веќе се навикнаа да гледаат секси девојки како позираат провокативно, но овој пат мажите подзинаа од фотографиите на оваа млада мајка.

Станува збор за фотографии објавени од една тинејџерка чија мајка го прославувала 44 роденден.

Таа ги прикачила фотографиите на Инстаграм, а од нив се забележува како нејзината мајка е со разголени нозе и длабоко деколте.

Освен тоа што сите се збунија од изгледот на нејзината мајка, судејќи по коментарите никој не ни го забележал овој детаљ- таа роденденот го прославила со многу храна и шампањ, погледнете.

-Мојата мајка денес наполни 44 години и таа навистина го живее својот најдобар живот, напиша нејзината ќерка.