среда, 29. март 2023. Вести денес: 143
home Живот и стил

Млада калуѓерка го напуштила манастирот за да стане порно ѕвезда (ФОТО)

Млада калуѓерка го напуштила манастирот за да стане порно ѕвезда (ФОТО)

Јуди Пинеда минала осум години во манастир, бидејќи требало да стане калуѓерка. Меѓутоа, таа одлучила да ја промени професијата и да започне кариера во порно индустријата.

Колумбијката од 10-тата до 18-тата години живеела во манастир, откако калуѓерки го посетиле нејзиното училиште.

Била сигурна дека својот живот ќе го посвети на црквата, а потоа се заљубила во својот наставник, па го променила мислењето.

 

View this post on Instagram

 

ME ENCANTA SER COMO SOY CON MIS ERRORES Y MIS ACIERTOS ESTOY EN COMPLETO APRENDIZAJE SIEMPRE???

A post shared by yudy pineda (@yudy.pineda) on

Потоа го напуштила самостанот, се сместила во Меделин и почнала да работи. Подоцна запознала маж кој регрутирал девојки за порно индустријата.

Отишла на кастинг и добила работа, а таму се задржала до денес.

Во неодамнешното интервју за јужноамериканските медиуми рекла дека “нема ништо лошо” во нејзината нова работа, која ја опишала како “пристојна и артистичка”, пренесува “The Mirror”.

Јуди вели и дека свештеник се обидел да ја одврати од оваа одлука, но таа одлучила да не го послуша, па сега без проблем има секс пред камерите.

“На почетокот се чувствував лошо, но сега сум добро”, им рекла на новинарите за својата нова кариера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by yudy pineda (@yudy.pineda) on

“Исто така, добро се чувствувам кога одам во црква. Никогаш не пропуштам молитва во петок, средби во сабота или неделна миса”, наведува оваа девојка.

Вели дека сега ужива во “мастурбирање и порнографија” иако се чувствувала “многу среќно” кога како дете живеела во манастир со надеж дека ќе стане калуѓерка, пренесува “Index.hr”.