сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Милото маче се претвори во ѕвер, сопственичката заврши со крвави рани (ВИДЕО)

Милото маче се претвори во ѕвер, сопственичката заврши со крвави рани (ВИДЕО)

Семејната мачка се претвори во вистински ѕвер и жестоко ја нападна сопственичката.

Девојката сакаше да си поигра, но заврши целата изгребана, во крвави рани.

Коронавирус