недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 86
home Живот и стил

Манекенка потрошила над 100.000 евра на својот струк: Еве како изгледа Дора денес (ФОТО)

Манекенка потрошила над 100.000 евра на својот струк: Еве како изгледа Дора денес (ФОТО)

Дора Родригез се натпреварувала за Мис Универзум, а сега го изненади светот кога го покажа екстремно тенкиот струк.

Имено, манекенката потрошила околу 110.000 евра за преку операција да дојде до најтенкиот струк на светот.

-Потрошив повеќе од 100.000 фунти во последните неколку месеци на липосукција и мамопластика. Сè уште не сум размислила за отстранување на ребрата, но веројатно ќе го направам тоа за да ја постигнам мојата цел, рекла манекенката.

Дора верува дека сега, со ултра тесен струк и силикони во градите, има фигура на Барбика и тело од соништата.

Таа истакнала дека е среќна иако направила многу пластични операции.

 

View this post on Instagram

 

Instagram vs. reality (or sumthin’ like that… 🤪) 🙏🏻@naopoolclub 🍾

A post shared by Dora Rodriguez 🇨🇦🇪🇸🇵🇪 (@dorarodriguez.es) on

Коронавирус