вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 133
home Живот и стил

„Мамо, ова е мојата нова девојка“: Момчето открило премногу, поради оваа фотографија сака да “пропадне во земја“

„Мамо, ова е мојата нова девојка“: Момчето открило премногу, поради оваа фотографија сака да “пропадне во земја“

22-годишниот Мејсон Валанс неодамна направи една голема грешка за која доцна сфати, но вечно ќе се кае.

Тој имал добра намера, да покаже на мајка му како изгледа неговата нова девојка.

Пратил фотографија од неговата девојка Меган како лежи на кревет, но…

 

На прв поглед ова е обична фотографија, но ако загледате подобро ќе сфатите дека тој на својата мајка буквално и раскажал и детали за сексуалниот живот.

На креветот се гледа дека има врвки, кои служат за врзување за време на сексуалниот однос. Така, одвен што покажал дека овожава русокоси девојки, кажал и дека сака садо-мазо секс.

Локални избори 2021