сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 99
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар

home Живот и стил

Мајка со ќеркичката биле на гробишта, а потоа девојчето почна да разговара со дух – го прегрна па го бакна (ВИДЕО)

Мајка со ќеркичката биле на гробишта, а потоа девојчето почна да разговара со дух – го прегрна па го бакна (ВИДЕО)

Видео снимката има неколку милиони прегледи, многумина корисници на социјалните мрежи коментира дека девојчето навистина разговара со својата тетка која што починала.

Никој не знае што се случува откако ќе умреме и никој не може сто посто не може да гарантира дека духовите постојат или не. Некои веруваат дека душите остануваат на овој свет, а некои веруваат дека најмладите можат да го почуствуваат присуството на духови.

Видеото на оваа мајка дефинитивно го потврдува тоа.

Кејона Вокер со својата ќеркичка го посетиле гробот на нејзината сестра. Додека биле на гробишта, мајката за снимаше малата Лејона како разговара со некој, иако освен нив две никој друг не присуствуваше. Малото девојче гледа во празен простор и изгледа како остварува директен контакт со некоја личност. Како што може да се види и на самото видео таа мавта со рачињата и се поздравува сао некого.

Тогаш, мајката ја запрашала со кого се поздравуваш, но не и одговорила. Лејона тогаш се подига како да се поздравува со некоја возрасна личност и како истата
да и возвраќа. Девојчето изговори нешто нејасно и се врати кај мајка си.

Мајката видео снимката ја објави на социјалната мрежа на Фејсбук со со натпис: „Бев да го посетам гробот на сестра ми. Се случи ова. Лејона разговараше со „Големата мајка“ се подигна да ја бакне. Не можам да поверувам. Почивај во мир“.

Видео снимката има неколку милиони прегледи, многумина корисници на социјалните мрежи коментира дека девојчето навистина разговара со својата тетка која што починала.

Парламентарни избори 2020