недела, 12. јули 2020. Вести денес: 136
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Живот и стил

Костими за капење за послаби и пополнички девојки

Костими за капење за послаби и пополнички девојки
Good American logo (PRNewsFoto/Good American)

Американскиот бренд „Гуд Американ“ (Добро американско), којшто е познат претежно по своите фармерки, сега пушти во продажба нова линија костими за капење за девојки во сите големини. (МИА)

Парламентарни избори 2020