петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Живот и стил

Која е вашата боја според хороскопскиот знак?

Која е вашата боја според хороскопскиот знак?

Ние живееме во обоен свет. Боите се насекаде околу нас.

Тие носат енергија, можат да ја зголемат самодовербата и да влијаат позитивно врз нас. Погледнете која боја е вашата среќна боја според вашиот хороскопски знак.

Овен – црвена

Бик – кафеава

Близнаци – бела

Рак – сребрена

Лав – златна

Девица – зелена и кафеава

Вага -розева и сина

Скорпија – црна

Стрелец – виолетова

Јарец – кафеава и сива

Водолија – сина

Риби – светло зелена

Парламентарни избори 2020