вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 163
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Ќе ви се исполни срцето од убавини: Малите бебиња и нивните татковци во најслатка компилација (ВИДЕО)

Ќе ви се исполни срцето од убавини: Малите бебиња и нивните татковци во најслатка компилација (ВИДЕО)

Најголемата љубов на родителите се нивните деца и сите се обидуваат со нив да поминат што е можно повеќе време во текот на денот.

Миговите кои ги поминуваме со нашите деца се она кое ни го грее срцето и, симболично кажано, ни ги полни батериите.

Ова видео сигурно ќе ви се допадне. Компилација е од смешни и слатки моменти меѓу бебиња и нивните татковци.

УЖИВАЈТЕ

Коронавирус