понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 168
home Живот и стил

Ќе останете без зборови: Работеше како келнерка, а кога го зема микрофонот сите се воодушевија (ВИДЕО)

Ќе останете без зборови: Работеше како келнерка, а кога го зема микрофонот сите се воодушевија (ВИДЕО)

Млада келнерка од Русија ги воодушеви сите гости во кафулето кога го оставила послужавникот на страна и се фатила за микрофонот.

Штом запеала, сите гости во ресторанот останале без зборови.