петок, 20. мај 2022. Вести денес: 21
home Живот и стил

Карлеуша на снимање во бело: Тесна комбинација во која се и се отцртува – од брадавици до… (ФОТО)

Карлеуша на снимање во бело: Тесна комбинација во која се и се отцртува – од брадавици до…  (ФОТО)

Јелена Карлеуша очигледно блеска, пали и жари каде и да се појави, а со нејзиниот провокативен стил на облекување го привлекува вниманието на сите присутни што ќе се затекнат во нејзината околина.Така беше и овојпат на снимањето на новата емисија од серијалот „Ѕвездите на Гранд“ во студиото на белградски Коштуњак.

Кога Јелена се појави во бели тесни панталони и бела ролка, се’ „пукаше“ на неа. Нејзините бујни облини вообичаено беа во преден план, па ретко кој можеше да остане рамнодушен на призорот…

Бела тесна комбинација во која на фолк дивата се’ и се отцртува – од „наежените“ брадавици до венериниот брег!

Особено откако пејачката се сврте, впечатокот можеше да се комплетира.

Карлеуша, исто така, експериментирала и со својата фризура, па одлучила да направи мала промена, ама… после призор со ваква глетка, која да ја гледа во косата!?

Коронавирус