вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 200
home Живот и стил

Хит за ова лето: Едноделни костими за капење

Хит за ова лето: Едноделни костими за капење

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели.

Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.

Костимите со асиметрични резови се посебно впечатливи. Костим со само една прерамка е ултимативен хит.

 

Коронавирус