сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 52
home Живот и стил

Фустан на кој секој би завидувал: Кејт Мидлтон воодушевува со изгледот (ФОТО)

Фустан на кој секој би завидувал: Кејт Мидлтон воодушевува со изгледот (ФОТО)

Војвотката од Кембриџ присуствуваше на нејзиниот прв пост-карантински настан  за одбележување на 72-годишнината од основањето на , британската здравствена служба. Таа и принцот Вилијам се појавија во модни комбинации во тон во сина нијанса.

 

Коронавирус